Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.82 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Latvijā pieķerti 37 dzērājšoferi un 175 ātruma pārkāpēji

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 37 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka 21 no tiem bija autovadītājs, 16 – velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti 9 transportlīdzekļu vadītāji, no kuriem 5 bija autovadītāji, bet 4 – velosipēdu un motorolleru vadītāji. 11 dzērājšoferi noķerti Vidzemes reģionā, 8 – Zemgales, 5 – Latgales reģionā, savukārt Kurzemē aizturēti četri pārkāpēji.

Par ātruma pārsniegšanu valstī izrakstīti 175 protokoli, tajā skaitā Rīgas reģionā – 57.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.