Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.74 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavā dega Ziemassvētku egle

Vakar pulksten 19.58 Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Atmodas ielu Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega egle, istabas siena un lodžijas durvis kopumā 10 m2 platībā. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 20.23, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

VUGD atgādina, ka dedzināt sveces eglītē ir ļoti bīstami. Pat neliela vēja plūsma, ko rada cilvēku pārvietošanās, pieskaršanās egles zariem vai pēkšņi radies caurvējš, var tuvināt sveces liesmu egles zariem, kā rezultātā tie aizdegas. Ja tomēr izceļas ugunsgrēks, par to savlaicīgi brīdinās mājoklī uzstādīts dūmu detektors.

Foto: pixabay.com

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.