Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vakar Jelgavas novada Glūdā dega dzīvojamā māja; cietušo nav

Vakar Jelgavas novada Glūdas pagastā dega dzīvojamā māja. Ugunsgrēkā cilvēki nav cietuši, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD darbinieki saņēma pulksten 12 51. Kādā divstāvu dzīvojamā mājā ugunsgrēks bija izplatījies 140 kvadrātmetru platībā. Dega divstāvu dzīvojamās mājas otrais stāvs 60 m2, jumts un tā konstrukcijas 60 m2 un ārsiena 20 m2 platībā. Pie mājas atradās divi transportlīdzekļi, no kuriem vienu ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās izglābt. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām arī nosargāja netālu esošo malkas šķūni. Pulksten 15.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros piektdien Zemeņu ielā Jelgavā dega vieglā automašīna 2 m2 platībā, Jelgavas novada Salgales pagastā dega vieglās automašīnas elektroinstalācija 0,1 m2 platībā, kā arī naktī uz pirmdienu Ūdens ielā Jelgavā divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens 0,1 m2 platībā.

Sestdien pēcpusdienā Lapskalna ielā Jelgavā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m2 platībā.

Foto: no arhīva

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.