casibom giriş casibom bahsegel jojobet

Debitants Zaprivoda izceļas “Zemgale/LBTU” uzvarā pret Viļņas “Hockey Punks” (FOTO)

“Zemgale/LBTU” uzbrucējs Aleksandrs Zaprivoda

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savās mājās ar rezultātu 10:1 (6:0; 2:0; 2:1) pārspēja Viļņas “7BET Hockey Punks”, svinot ceturto uzvaru “Optibet” Baltijas hokeja līgā. Ar diviem vārtiem jelgavnieku rindās izcēlās komandas debitant – uzbrucējs Aleksandrs Zaprivoda.

“Zemgale/LBTU” vārtos šodien atgriezās Mariuss Bajaruns-Galejs, kurš aizvietoja iepriekšējā spēlē debitējušo “Zemgale Juniors” vārtsargu Patriku Plūmiņu. Savukārt jelgavnieku uzbrucēju rindās nebija atrodami Ričards Bernhards un Antons Trastašenkovs.

Viņu vietā Jelgavas hokeja komandas sastāvā debitēja bijušais “Rīgas HS” uzbrucējs Aleksandrs Zaprivoda. 18 gadus vecais uzbrucējs pagājušā sezonā spēlēja ne tikai Baltijas un Junioru Attīstības hokeja līgā, bet arī Somijas “Mestis U18” čempionātā, ka arī pārstāvēja Latviju valstsvienības sastāvā U18 pasaules čempionātā.

Tieši Aleksandrs atklāja spēles rezultātu, realizējot soda metienu, kuru “Hockey Punks” piešķīra par spēles veicināšanu. Lietuvas komandu jelgavnieki pārsteidza ar ātru spēli un sešiem gūtiem vārtiem pirmajā trešdaļā.

Aleksandrs Zaprivoda guva divus vārtus un kopā ar viņu izcēlās Gatis Gricinskis, Rustams Begovs, Markuss Streikšs un Kevins Strādnieks – 6:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” saglabāja savu pārsvaru ripas kontrolē, bet vārtu gūšana vairs neritēja tik raiti. Ar precīziem metieniem izcēlās Toms Mots un Pēteris Purmalis – 8:0.

Trešajā trešdaļā rezultativitāte nepieauga un jelgavnieki ar Roberta Vītola un Daniela Andersona raidījumiem guva divus vārtus. “Hockey Punks” uzbrucējs Timonas Mažulis bija veiklāks par tālu no vārtiem izgājušo Mariusu Bajarunu-Galeju un guva vienus goda vārtus – 10:1.

Abas komandas savā starpā tiksies jau šo sestdien 28. septembrī, kad “Zemgale/LBTU” dosies izbraukumā uz Viļņu. Spēles tiešraidi varēs vērot “Sportacentrs” mājas lapā un Lietuvas Hokeja federācijas “Youtube” kanālā.