casibom giriş casibom bahsegel jojobet

Dublieru spiediens salauž FK “Union” (FOTO)

Sestdien, 27. jūlija “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīra 12. kārtas mājas spēle futbola komanda “FS Jelgava-2” ar rezultātu 9:1 (4:0; 5:1) pārspēja Rīgas FK “Union” sportistus. Trīs vārtus spēlē guva Virslīgas komandas rezervists Kristers Pantelejevs.

No Virslīgas komandas rezervistiem dublieru sastāvā šoreiz startēja Mārcis Šusts, Artūrs Janovskis, Andris Liepnieks, Kristers Pantelejevs un Antons Aleksandrs Dresmanis. Vārtu aizstāvība tika uzticēta Kristapam Nimantam, bet daudz darba viņam nebija.

“Uzbrukums aiz uzbrukuma,” – smagi elšot FK “Union” aizsargs taisnojās savas komandas vārtsargam Andrejam Ločmelim par nespēju apturēt jelgavniekus. Viņam bija taisnība, “FS Jelgava-2” futbolisti aktīvi uzbruka rīdziniekiem gan laukuma centrā, gan viesu aizsardzības zonā, piespiežot viņus kļūdīties un zaudēt kontroli par bumbu.

Izmantojot rīdzinieku kļūdas, mājinieki ar Artūra Janovska gūtiem vārtiem, atklāja rezultātu jau 4. spēles minūtē. Līdz pirmā puslaika beigām ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Kristers Pantelejevs, bet ar vienu – Adriāns Muižnieks – 4:0.

Arī otro puslaiku “FS Jelgava-2” uzsāka ar agresīviem uzbrukumiem, kuri atnesa komandai vēl 5 gūtos vārtus. Kristers Pantelejevs guva vārtus uzreiz atsākoties spēlei un līdz tiesneša spēles beigu svilpei bumbu vārtos vēl ieraidīja Andris Liepnieks, Adriāns Muižnieks, Kristiāns Bernans un Marks Kurčanovs.

Ar divām rezultatīvām piespēlēm spēlē izcēlās Ralfs Burkāns, Andris Liepnieks un Kristiāns Kotovs, viena – Markusa Ivanova kontā.

FK “Union” futbolistiem spēles 59. minūtē izdevās gūt goda vārtus, kad Krists Villers ieraidīja bumbu Kristapa Nimanta sargātos vārtos, bet kopēju rezultātu tas daudz neizmanīja – 9:1.

Dublieri turpina saglabāt pirmo vietu “B” grupas turnīra tabulā, bet liels pārbaudījums viņus sagaida jau 3. augustā, kad Jelgavas derbijā tie tiksies ar apgriezienus uzņēmušo JFC “Viola”. Pulksten 19:00 Zemgales Olimpiska centra Jāņa Lūša stadionā abas komandas varēs atkārtoti mēroties ar spēkiem.

Iespējams dublieru sastāvā būs redzami arī kādi Virslīgas futbolisti un skatītāju tos varēs aplūkot klātienē bez maksas, jo ieeja uz Jelgavas derbiju būs par brīvu.