casibom giriş casibom bahsegel jojobet

Emociju uzplūdes netraucē “Zemgale/LBTU” izcīnīt uzvaru Viļņā (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” izbraukuma spēlē Viļņā, neskatoties uz emocionālu otrās trešdaļas izskaņu, spēj izcīnīt uzvaru pret “7BET Hockey Punks” ar rezultātu 6:2 (1:0; 2:1; 3:1), svinot “Optibet” Baltijas līgā piekto uzvaru pēc kārtas.

Izbraukuma spēlē sastāvā atgriezās uzbrucēji Ričards Bernhards un Kristers Brauns. Vārtu aizstāvēšana tika uzticēta Akselam Ozolam, bet Mariuss Bajaruns-Galejes palika, kā rezerves vārtsargs.

Tālais brauciens un lielāks laukuma izmērs atstāja iespaidu uz jelgavnieku rezultativitāti. Viņi kontrolēja spēles gaitu, bet kliboja saspēles precizitāte. Tāpēc pirmajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” spēja gūt tikai vienus vārtus. Uzbrucējs Kristaps Roķis pie borta tika klāt pie ripas, uzslidoja virsū vārtiem un raidīja ripu starp vārtsarga kājsargiem – 1:0.

Otrajā trešdaļā vārtu guvumu nācās gaidīt veselas 13 minūtes, kad aizsargs Renarts Džerods Alksnis centās pārsteigt laukuma saimnieku vārtsargu, bet tas ripu atvairīja. Toties pirmais pie ripas tika Daniels Andersons un raidīja to vārtu tīklā – 2:0.

Četras minūtes vēlāk Pēteris Purmalis precīzi noslēdza maiņas biedru ātro saspēli “7BET Hockey Punks” aizsardzības zonā – 3:0. Bet nepagāja ne minūte, kā laukuma saimnieki ātri ieslidoja jelgavnieku aizsardzības zonā un pēc cīņas aizvārtē, izdeva izspēli uz vārtu priekšu, kur Timonas Mažulis nekavējoties raidīja ripu Aksela Ozola nepiesegtajā tuvajā vārtu pusē – 3:1.

Otrās trešdaļas izskaņā Viļņas hokeja komanda pamēģināja ietekmēt “Zemgale/LBTU” ar emocijām, kuras pārvērtā vairākās dūru cīņās, kuru rezultātā jelgavnieki līdz spēles beigām palika bez aizsarga Roberta Kaļķa, bet paši saimnieki bez uzbrucēja Laisvidas Kudrevičius.

Trešās trešdaļas sākumā Rustams Begovs vairākumu noslēdza ar vārtu guvumu, bet jau nākošajā uzbrukumā “7BET Hockey Punks” uzbrucējs Ilja Michalevičs atgrieza spēlē intrigu. Veiksmīgi apspēlējis trīs jelgavniekus, viņš ar nūjās neērto pusi ieraidīja ripu Aksela Ozola sargātos vārtos – 4:2.

Spēles izskaņā “Zemgale/LBTU” izmantoja savu labāku fizisko sagatavotību un vienas minūtes laikā Ričards Bernhards un Aleksandrs Zaprivoda pielika treknu punktu spēles rezultātam – 6:2.

Intensīvu spēļu grafikā tagad būs nedēļas gara pauze un nākošajā sestdienā, 5. oktobrī “Zemgale/LBTU” savās mājās uzņems “Prizmas” komandu ar tās atjaunoto sastāvu, kurš sola mums uz ledus satikt Robertu Jekimovu un Vitāliju Pavlovu.