FK “LLU” kļūst par Jelgavas telpu futbola čempioniem (FOTO)

Telpu futbola komanda “LLU” svētdien 26. decembrī Zemgales olimpiskajā centrā, izcīnot uzvaru pār FK “Ozolnieki” ar rezultātu 2:1, kļuva par Jelgavas čempionāta “Ziema 2021” uzvarētājiem.

Piektās kārtas spēle priekš FK “LLU” iesākās sarežģīti, jo jau septītajā minūtē FK “Ozolnieku” futbolists Andrejs Buližko izvirzīja savu komandu vadībā. Izskatījās, ka Ozolnieku sportisti ir gatavi nosargāt savu pārsvaru līdz spēles beigām, bet pirmā puslaika beigās komandas līderis Aleksandrs Radčenko nopelnīja sarkano kartīti un nevarēja turpināt dalību spēlē.

Otrā puslaika sākumā FK “LLU” bombardieris Aldis Trukšāns izlīdzināja spēles rezultātu, bet vēl pēc četrām minūtēm Mareks Plonis sagādāja savai komandai uzvaras vārtu guvumu – 2:1. Gadījumā, ja šajā spēlē uzvarētu “Ozolnieki” tad viņiem būtu izredzes ieņemt čempionāta trešo vietu, bet uz turnīra pirmo vietu varētu pretendēt arī “JFC-87” futbolisti.

Aizraujošā un emociju pārpilnā turnīrā par noteicošo faktoru panākumam bija katras komandas saliedētība. Tehniski uzvarēt varēja jebkura no komandām, bet spēlēs ļoti spoži varēja redzēt morāli noturīgākus kolektīvus, kuri arī tika pie augstākām pozīcijām turnīra beigās.

Otro vietu Jelgavas telpu futbola čempionātā “Ziema 2021” ieņēma “JFC-87”, bet trešo – Ozolnieku un Ānes apvienotā komanda “Ozolāne”.

Jelgavas telpu futbola čempionāts “Ziema 2021” varēja notikt pateicoties Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” finansiālam atbalstam, uzņēmuma “Kokradis” radītām balvām un kausiem, ka arī “Kreklukrogs” dāvanu kartēm katras kārtas vērtīgākajiem futbolistiem.

FK “LLU” sastāvs

Uzbrucēji: Aldis Trukšāns, Mareks Plonis, Klāvs Grosbergs, Antons Dresmanis, Aleksandrs Cauņa, Miks Vīķis; aizsargi: Aleksejs Osipovs, Artis Staļģis, Dāgs Apsītis, Dāvis Caune, Helvijs Staļģis, Mārtiņš Šeidlers, Aksels Grosfogels, Valerijs Redjko, Artūrs Vītoliņš, Eduards Zecmanis; vārtsargi: Emīls Dobrajs, Ivo Augulis.