Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Premjeru vizina pirmais «Amo Plant» autobuss

Piektdien ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska svētību un pēc meiteņu palaistajiem gaisa baloniem savā pirmajā izbraucienā pa rūpnīcas «AMO Plant» vārtiem izripoja pirmais «Ambassador» autobuss, kas izgatavots Jelgavā. Kā iepriekš vēstīts par iepirkuma rezultātiem, pirmie eksemplāri, iespējams, tiks Jelgavas Autobusu parkam. Par to un rūpnīcas tuvākajiem plāniem zz.lv jau ziņots. Pēc uzņēmuma apskates un izmēģinājuma brauciena ar 21. gadsimtā pirmo Latvijā ražoto autobusu premjers atzina, ka viņu patīkami pārsteidz šā transporta līdzekļa kvalitāte, un izteica gandarījumu par autobūves atdzimšanu.

Savukārt Valdis Dombrovskis pēc šā pasākuma devās satikt partijas biedreni no apvienības «Vienotība» un Eiropas Parlamenta Lauksaimniecības komitejas deputāti Sandru Kalnieti, lai dotos uz Jelgavas novada Domes zāli tikties ar vēlētājiem un pie viena diskutēt par tēmu «Latvijas lauku konkurētspēja un attīstība – politiķu parāds lauksaimniekiem un uzdevums nākamajiem četriem gadiem».

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.