casibom deneme bonusu MARS casibom giriş

“FS Jelgava-2” pārliecinoši pārspēj tuvākos konkurentus no Ilūkstes (FOTO)

Virslīgas komanda dublieri “FS Jelgava-2” sestdien savās mājās ar rezultātu 3:0 (1:0; 2:0) pārliecinoši pārspēja savus tuvākos turnīra tabulas konkurentus no Ilūkstes – “Augšdaugavas NSS”. Uzvara nostiprināja vienības pozīciju “Altero.lv LIIGA” “A” grupas turnīra pirmajā vietā.

Ņemot vēra spēle svarīgumu un to, ka Virslīgā šobrīd ir pauze, dublieru vienība tika pastiprināta ar daudziem “FS Jelgava” futbolistiem, kuriem ir nepieciešama spēļu prakse, kamēr valsts galvenajā čempionātā ir izlašu pauze.

Jelgavniekiem tas deva pārsvaru bumbas kontrolē un viņi pilnībā kontrolēja cīņas gaitu. Jau 4. minūtē spēles rezultātu atklāja Artūrs Janovskis, bet līdz nākamajiem panākumiem bija jāgaida 64 minūtes.

Otrajā puslaikā uz maiņu iznāca “FS Jelgava-2” pamatsastāva pārstāvji – Ādams Dreimanis un Markuss Ivanovs, kuri 6 minūšu laikā guva divus un garantēja jelgavniekiem pārliecinošu uzvaru ar rezultātu – 3:0.

Jelgavnieki, pārspējot savus tuvākos konkurentus turnīra tabulā, nostiprināja savu pirmo pozīciju, bet pavisam atslābt vēl nevar, jo Ilūkstes komandas vietu tabulā pārņēma “Super Nova-2”, kurā spēlē vairāki bijušie jelgavnieku komandas biedri.

Komandas šobrīd šķir 8 punkti, bet Salaspils futbolistiem ir vēl viena spēle rezervē. Abām komandām ir principālas attiecības un katra no tām vēlēsies pārspēt pretinieku. Kurš būs spēcīgāks, mēs uzzināsim 21. septembrī, kad abas komandas Rīgā aizvadīs savstarpējo spēli.