casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” dublieri Grobiņā piedzīvo pirmo zaudējumu

Futbola komanda “FS Jelgava-2” sestdien “Altero.lv LIIGA” “B” grupas 7. kārtas spēlē Grobiņā piedzīvoja savas sezonas pirmo zaudējumu pret “Dienvidkurzemes SS” ar rezultātu 1:2 (0:1; 1:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Adriāns Muižnieks.

“FS Jelgava-2” devās uz Grobiņu bez Virslīgas komandas pamatsastāva spēlētāju palīdzības un nespēja salauzt “Dienvidkurzemes SS” futbolistu pretestību.

Pirmā puslaika beigās spēles rezultātu atklāja kurziemnieku futbolists Jānis Freimanis, bet 66. minūtē Renalts Freimanis guva divu vārtu pārsvaru “Dienvidkurzemes SS” labā.

Tikai spēles pamatlaikam pieliktajā laikā Adriāns Muižnieks spēja atgūt vienu vārtus jelgavnieku labā, noslēdzot spēli ar rezultātu – 1:2.

“FS Jelgava-2” šis ir pirmais zaudējums pēc 6 spēļu uzvaru sērijas. Komanda joprojām saglabā pirmo pozīciju “B” grupā, bet viņu tuvākie konkurenti FK “Ķekava/Auda” atpaliek no viņiem tikai par diviem punktiem.

22. jūnijā jelgavnieki izbraukumā tiksies ar FK “Limbaži” un tā būs laba iespēja atrauties no konkurentiem, jo pirmajā aplī viņi pārspēja limbažniekus ar rezultātu 7:0.

Komandu sastāvi

“Dienvidkurzemes SS”: 1 Eduards Smiltnieks (G), 13 Jānis Stonis, 14 Emīls Mārcis Ronis, 7 Pauls Skābardis (27 Artis Zalonskis 67′), 2 Džordans Inge (C) (3 Roberts Pakulis 71′), 21 Renalts Freimanis, 17 Sergejs Nagornijs, 11 Jānis Freimanis, 23 Eduards Egle (9 Elvis Baltavičus 66′), 22 Rihards Liepiņš (20 Armands Žigus 71′), 5 Mārtiņš Blumbergs; rezervisti: 19 Kristaps Jansons, 30 Daniels Jaunzemis; galvenais treneris: Artūrs Blumbergs.

“FS Jelgava-2”: 13 Mārtiņš Veļika (G) (81 Kristaps Nimants (G) 72′), 7 Ralfs Burkāns (27 Kristiāns Bernāns 71′), 3 Gļebs Kačanovs (24 Valters Bērziņš 67′), 25 Mārcis Šusts (50 Adriāns Muižnieks 46′), 99 Markuss Ivanovs (C), 6 Kristers Zuševics, 70 Artūrs Janovskis (28 Rūdolfs Laķis 46′), 47 Andris Liepnieks, 4 Edgars Brūniņš, 21 Valters Laiviņš (18 Dāvis Cālbergs 46′), 17 Kristers Pantelejevs (14 Markuss Martins Rudaks 57′); galvenais treneris: Anatolii Sidenko.