“FS Jelgava” dublieri izrēķinās ar Ķekavas komandu (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” 12. maijā aizvadīja “Altero.lv LIIGA” “B” grupas 4. kārtas spēli, kura izrēķinājās ar FK “Ķekava/Auda” spēlētājiem – 5:0 (3:0; 2:0). Trīs vārtus spēlē guva Dāvis Mārcis Valmiers, kurš iepriekšējā dienā nepiedalījās Virslīgas cīņā.

No pirmajām spēles minūtēm “FS Jelgava-2” aktīvi iesaistījās divcīņās ar pretinieku, kas nesa viņiem pārsvaru bumbas kontrolē. Jelgavnieki savu pārsvaru izmantoja vārtu gūšanas momentu veidošanā un jau 23. minūtē Kristers Pantelejevs atklāja spēles rezultātus – 1:0.

Nepagāja ne viena minūte, kad pēc Gļeba Kačanova piespēles otrus vārtus guva Dāvis Mārcis Valmiers. 14 minūtes vēlāk Dāvis rezultatīvi noslēdza Ralfa Burkāna piespēli, gūstot trešos vārtus – 3:0.

Otrajā puslaikā jelgavnieki turpināja dominēt un 49. minūtē pēc Kristera Pantelejeva piespēles Dāvis Mārcis Valmiers guva savus trešos vārtus spēlē – 4:0.

Četras minūtes vēlāk Kristers Zuševics pēc Artūra Janovska piespēles guva pēdējos šīs spēles vārtus – 5:0.

Dublieru spēles gaitu rūpīgi vēroja “FS Jelgava” galvenais treneris Valērijs Redjko.

Komandu sastāvi

“FS Jelgava-2”: 13 Mārtiņš Veļika (G), 7 Ralfs Burkāns (70 Artūrs Janovskis 46′), 3 Gļebs Kačanovs, 2 Mārcis Šusts (4 Edgars Brūniņš 46′), 99 Markuss Ivanovs (C) (20 Kristiāns Kotovs 63′), 6 Kristers Zuševics (28 Rūdolfs Laķis 63′), 27 Andris Liepnieks, 14 Ādams Dreimanis, 21 Valters Laiviņš (24 Dāvis Mūrnieks 68′), 25 Dāvis Mārcis Valmiers (47 Markuss Martins Rudaks 63′), 17 Kristers Pantelejevs (8 Adriāns Muižnieks 63′); rezervisti: 81 Kristaps Nimants (G), 18 Dāvis Cālbergs; galvenais treneris: Anatolii Sidenko.

FK “Ķekava/Auda”: 1 Ēriks Vītiņš (G), 91 Ba Boubacar (19 Artūrs Smetanovs 46′), 31 Mombele Williams Limpambi (4 Dmitrijs Ignaškins 64′), 9 Diogo Neves Prudencio (13 Edgars Bite 68′), 6 Rainers Stauro (11 Nsingani Riddy Kiala 46′), 18 Markuss Uļjans (77 Edgars Bricis 64′), 23 Oskars Osis (20 Dairis Zemītis 64′), 7 Dāniels Āboliņš-Auzuleja, 8 Marks Udovičenko (C), 5 Rūdolfs Zicāns (26 Marks Mednis 68′), 15 Matīss Baško; rezervisti: 12 Gustavs Lejaskrauklis (G); galvenais treneris: Rodrigo Pereira Marques Da Silva.