“FS Jelgava” dublieri uzsāk čempionātu ar pārliecinošu uzvaru (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” pirmajā “Altero.lv LIIGA” B grupas sezonas spēlē ar pārliecinošu rezultātu 7:0 (1:0; 6:0) pārspēja viesu vienību FK “Limbaži”. Uzbrucējs Rihards Bečers šajā spēlē guva trīs vārtus.

“FS Jelgava-2” ir Virslīgas komandas dublieru vienība un dalība “Altero.lv LIIGA” (trešā pēc spēku samēra līga Latvijā) kalpo tam, lai dotu spēles praksi pieaugušās komandas rezervistiem un pieredzi futbola skolas audzēkņiem, spēlējot pret pieaugušajiem sportistiem.

Pirmajā sezonas spēlē jelgavnieku sastāvā startēja četri spēlētāji, kuri jau ir spēlējuši šīs sezonas Virslīgas spēlēs – Rihards Bečers, Andris Liepnieks, Valters Laiviņš un Gļebs Kačanovs, ka arī Mārtiņš Veļika un Mārcis Šusts, kuri pavadīja laiku uz Virslīgas rezervistu soliņa.

Ukraiņu futbola speciālista Anatolija Sidenko vadībā, “FS Jelgava-2” pārņēma bumbas kontroli no spēles pirmās sekundes un uzsāka cīņu ar spēcīgu sānu vēju, kurš pamatīgi iespaidoja piespēļu un centrējumu precizitāti.

Pirmajā puslaikā jelgavnieki spēja gūt tikai vienus vārtus, kurus 16. minūtē no vārtu priekšas guva Rihards Bečers – 1:0.

Otrajā puslaikā “FS Jelgava-2” spēlētājiem veicās krietni labāk, jo futbolisti spēja gūt sešus vārtus – 7:0. Būtu visi septiņi, ja 61. minūtē Makusam Ivanovam izdotos realizēt 11 metru soda sitienu:

• 51. minūte Rihards Bečers (piespēle – Ralfs Burkāns);
  • 56. minūte Kristiāns Kotovs (piespēle – Valters Laiviņš);
  • 69. minūte Adriāns Muižnieks (piespēle – Markuss Martins Rudaks);
  • 75. minūte Rihards Bečers (piespēle – Gļebs Kačanovs);
  • 85. minūte Kristiāns Muižnieks (piespēlē – Markuss Ivanovs);
  • 86. minūte Kristiāns Muižnieks (piespēle – Rūdolfs Laķis).

Ar trim vārtu guvumiem spēlē atzīmējās Rihads Bečers, bet ar diviem – Kristiāns Muižnieks.

Nākamo spēli “FS Jelgava-2” aizvadīs uz mājas laukuma Kārklu ielā 6, sestdien 20. aprīlī plkst. 20:00 tiekoties ar FK “Salaspils” futbolistiem. Jelgavnieki tiek aicināti uz spēlēm, jo tās var vērot par brīvu.