casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” futbolistes izcīna bronzas medaļas

Svētdien sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” izbraukumā aizvadīja pēdējo 1. līgas spēli, kurā ar rezultātu 0:3 (0:1; 0:2) piekāpās FK “Olaine-2” un otro sezonu pēc kārtas izcīnīja bronzas kaluma medaļas.

Visas sezonas garumā “FS Jelgava” sieviešu komanda ar nelielu punktu pārsvaru aizvadīja 1. līgas līderu pozīcijā. Iepriekšējā kārtā tā piedzīvoja zaudējumu “Skanstes SK”, kā rezultātā noslīdēja uz otro pozīciju turnīra tabulā un pēdējā sezonas spēlē ar FK “Olaine-2” sadalīja atlikušās turnīra medaļas.

Spēle neizdevās jau no paša sākuma, jo olainietes 3. minūtē ieguva iespēju izpildīt brīvsitienu pie jelgavnieču soda laukuma. Bumba netika sista virs “FS Jelgava” veidoto mūri, bet gan izspēlēta uz soda laukuma kreiso malu, kur Alise Grigorjeva veica sitienu un pārsita bumbu pāri vārtsardzei Elzai Renātei Strazdiņai uz vārtu tālo stūri – 0:1.

“FS Jelgava” futbolistes cītīgi būvēja savus uzbrukumus, cenšoties atspēlēties, bet FK “Olaine-2” efektīvi tika galā ar visiem viešņu mēģinājumiem ielauzties soda laukumā. Jelgavniecēm bija iespējas atspēlēties, bet tās palika nerealizētas.

Spēles 62. minūtē laukuma saimnieces nopelnīja iespēju izpildīt stūra sitienu, kura rezultātā bumba tika iecentrēta uz vārtu priekšu, kur Loreta Dārta Auziņa to veiksmīgi novirzīja vārtu tīklā – 0:2.

“FS Jelgava” futbolistes koncentrējās uz atspēlēšanos un lieliem spēkiem koncentrējās pretinieču laukuma pusē. Tas deva iespējas FK “Olaine-2” veidot ātrus pretuzbrukumus. Vārtsardze Elza Renāte Strazdiņa vairākos spēles momentos glāba savu komandu, bet 72. minūtē bija bezspēcīga pret Jekaterinas Goruzas raidījuma vārtu tālajā stūrī – 0:3.

Zaudējuma rezultātā “FS Jelgava” meitenes tika pie čempionāta bronzas medaļas, kas ir šīs komandas otrais panākums pastāvēšanas laikā. Pagājušā sezonā meitenes izcīnīja savas pirmās bronzas medaļas.