casibom deneme bonusu MARS casibom giriş

“FS Jelgava” mazākumā nespēj atspēlēties pret FK “Liepāja” (VIDEO)

“Tonybet” Virslīgas 26. kārtas izbraukuma spēlē “FS Jelgava” pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos pret FK “Liepāja”, bet otrajā – palika mazākumā, nespēja atspēlēties un piekāpās ar rezultātu 0:3 (0:1; 0:2).

“FS Jelgava” sākumsastāvā atgriezās Gļebs Kļuškins un Vladislavs Veremejevs, bet Ralfs Maslovs – uz rezervistu soliņa. Tas nozīmē, ka jelgavnieki spēli uzsāka ar savu optimālo sastāvu, kurš ir pieejams uz doto brīdi un spēcīgu rezervistu soliņu, lai spētu saglabāt spēles tempu līdz pašām beigām.

Nomainījās arī komandas kapteinis. Andra Deklava vietā apsējs tika uzticēts pieredzējušajam futbolistam Armandam Pētersonam.

Spēle uzsākās ar FK “Liepāja” pārsvaru bumbas kontrolē. Jelgavnieki centās aktīvi presingot pretiniekus viņu aizsardzības zonā un laukuma vidū. Liepājnieki, lai izietu cauri blīvām viesu komandas rindām laukuma centrā, izmantoja tālas piespēles, kuras ļāva viņiem izveidot bīstamas situācijas vārtu priekšā un nopelnīt standartsituācijas.

33. minūtē liepājnieku pussargs Jānis Grinbergs, izpildot brīvsitienu, iecentrēja bumbu jelgavnieku soda laukumā, kur to ar galvu vārtos ieraidīja FK “Liepāja” kapteinis Marko Simičs – 1:0.

Spēles raksturs nekavējoties izmainījās. “FS Jelgava” devās uzbrukumos un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus, kurus diemžēl nespēja realizēt. Oloko Ede apspēlēja laukuma saimnieku vārtsargu un raidīja bumbu tukšu vārtu virzienā, bet bumba aizlidoja garām tiem.

Agrim Glaudānam, Jehoram Glušačam un Oloko Ede līdz pirmā puslaika beigām izdevās nonākt izdevīgās sitienu pozīcijās, bet bumba lidoja garām merķim.

Otrais puslaiks uzsākās ar atklātu futbolu no vieniem uz otriem vārtiem, kas solīja spraigu cīņu. Diemžēl “FS Jelgava” uzreiz sāka piemeklēt neveiksmes. Otrajā puslaika minūtē traumas dēļ laukumu bija spiests pamest jelgavnieku kapteinis Armands Pētersons. Viņa vietā iznāca Ralfs Maslovs un uzreiz saasināja cīņu kreisajā laukuma malā.

Jelgavnieku galvenais treneris Anatolijs Sidenko uzsāka spēlētāju maiņu sēriju, lai atjaunoto spiedienu uz FK “Liepāja” vārtiem, bet tad notika neveiksme, kura visu spēli apgrieza kājām gaisā. 61. minūtē mājinieki veica tālu piespēli aiz jelgavnieku aizsargu mugurām, kas draudēja ar pretinieka iziešanu viens pret vienu ar vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu. Dāvis Mārcis Valmiers bija spiests pārkāpt noteikumus un saņēma sarkano kartīti, atstājot “FS Jelgava” spēlēt mazākumā.

FK “Liepāja” kapteinis Marko Simičs uzņēmās izpildīt standartsituāciju un liela attāluma spēja raidīt netveramu bumbu jelgavnieku vārtos, panākot rezultātu – 2:0.

Spēlējot mazākumā, “FS Jelgava” futbolisti bija spiesti riskēt un gāja uzbrukumos, atstājot aizsardzību novārtā. Diemžēl mazākums neļāva izvērst rezultatīvus uzbrukumus un bieža bumba zaudēšana, skriešana atpakaļ aizsardzībā atņēma ļoti daudz spēku Jelgavas futbolistiem.

74. minūtē FK “Liepāja” futbolisti izveidoja ātru uzbrukumu caur laukuma kreiso malu, kuru noslēdza ar piespēli soda laukumā, kur bumbu vārtos novirzīja horvāts Marins Laušičs – 3:0.

“FS Jelgava” futbolisti atdeva visus savus spēkus, lai mēģinātu gūt kaut vienus vārtus, bet tas šoreiz viņiem nebija paspēkam un nācās pirmo reizi šajā sezonā atzīt FK “Liepāja” pārspēku.

Nākošās kārtas spēli jelgavnieki aizvadīs atkal uz Liepājas “Daugavas” stadiona dabīga seguma, jo 23. augustā cīnīsies ar “Grobiņas SC/LFS” vienību.

Komandu sastāvi

FK “Liepāja”: 12 Danijel Petkovic (G), 6 Luka Uskokovic, 55 Marko Simič (C), 22 Stefan Purtic (91 Marin Lausic 70′), 44 Kyvon Mahlik Leidsman (9 Aram Baghdasaryan 78′), 27 Cheikh Mbaye Diouf, 28 Alans Kangars, 11 Mouhamadou Moustapha Diaw (7 Pape Doudou Diouf Ndiaye 46′), 70 Danila Patijčuks (72 Anto Babic 70′), 21 Jānis Grīnbergs, 10 Luiz Paulo Hilario (19 Roberts Meļķis 70′); rezervisti: 35 Vladislavs Kurakins (G), 18 Almir Aganspahic, 5 Nikoloz Chikovani, 14 Eduards Tīdenbergs; galvenais treneris: Tamaz Pertia.

“FS Jelgava”: 1 Vjačeslavs Kudrjavcevs (G), 20 Yehor Glushach (6 Yasuhiro Hanada 76′), 2 Vladyslav Veremieiev (70 Artūrs Janovskis 59′), 9 Joseph Oloko Ede, 19 Armands Pētersons (C) (18 Ralfs Maslovs 47′), 4 Gļebs Kačanovs (15 Kristers Pantelejevs 76′), 23 Gļebs Kļuškins, 22 Valters Purs, 11 Dāvis Mārcis Valmiers, 10 Agris Glaudāns, 28 Andris Deklavs; rezervisti: 13 Mārtiņš Veļika (G), 3 Dylan Georges-Francis Maes, 99 Rihards Bečers, 21 Valters Laiviņš, 8 Ralfs Šitjakovs; galvenais treneris: Anatolii Sidenko.