casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” meitenes grauj “Liepājas FS” dublieres (FOTO)

Svētdien sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” 1. līgas čempionāta ietvaros savās mājās ar rezultātu 13:0 (5:0; 8:0) pārspēja “Liepājas FS-2” komandu. Pa trīs vārtiem Alises Keitas Baltrušaites un viņas māsas Rendijas kontā.

Liepājnieces pārstāv Sieviešu līgas komandas “Liepājas FS” dublieru vienību, kura kalpo jauno spēlētāju prakses gūšanai. Komanda šosezon vēl nav guvusi nevienu punktu. Tas gan nenozīmē, ka viņas to necenšas izdarīt.

“FS Jelgava” meiteņu vienībai bija svarīgi negrimt pašpārliecinātībā un precīzi izpildīt galvenā trenera Roberta Lejnieka noteikto spēles plānu. Jelgavnieču sākumsastāvā tika iekļautas jaunākās spēlētājas, bet tas netraucēja komandai pārņemt bumbas kontroli un veidot vārtu gūšanas iespējas.

Pirmajā puslaikā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Santa Baltause un Daniela Miļūna. Vienus vārtus paspēja gūt uz maiņu iznākušā Alise Keita Baltrušaite.

Otro puslaiku ar vārtu guvumiem iesāka uz maiņu iznākušas Rendija Baltrušaite un Gabriela Krekšina. Māsas Baltrušaites turpināja ar trīs vārtu guvumiem, bet 78. minūtē liepājniece Aleksandra Djačuka ieraidīja bumbu savos vārtos.

88. minūtē ar vārtu guvumu “FS Jelgava” labā atzīmējās Latvijas U-17 valstsvienības spēlētāja Gabriela Elēna Velpa, bet punktu spēles rezultātam pieliktajā laikā pielika Rendija Baltrušaite.

“FS Jelgava” meitenēm šis nav lielākais gūto vārtus skaits. Pagājušā gada 15. jūlijā jelgavnieces sagrāva “Liepājas FS-2” vienību ar 17 gūtiem vārtiem.

Nākošo spēli Jelgavas futbolistes savās mājās aizvadīs 7. jūlijā, kad tiksies ar krietni nopietnākām pretiniecēm no FK “Olaine-2”.