“FS Jelgava” meitenes pārspēj 1. līgas līdervienību “Skanstes SK” (FOTO)

6. jūnija vakarā “FS Jelgava” meitenes savās mājās ar rezultātu 2:1 (1:0; 1:1) pārspēja Sieviešu 1. līgas līdervienību “Skanstes SK”. Abus vārtus jelgavnieču labā guva Alise Keita Baltrušaite.

Jelgavnieces spēles sākumā ieguva kontroli par bumbu un nekavējoties devās uzbrukumā, kura rezultātā izcīnīja iespēju izpildīt stūra sitienu. Pēc centrēšanas bumba tika uzsista augstu virs viešņu vārtsardzes laukuma un uzbrucējs Alise Keita Baltrušaite ar galvu pārsita to pāri pretiniecēm tieši vārtos – 1:0.

Pēc zaudētiem vārtiem “Skanstes SK” futbolistes pārņēma bumbas kontroli un visu pirmo puslaiku centās iekļūt laukuma saimnieču soda laukumā. “FS Jelgava” meitenes precīzi spēlēja aizsardzībā, bet valstsvienības sastāvā debiju piedzīvojusī vārtsardze Elza Renāte Strazdiņa rādīja stabilu sniegumu vārtos, kas neļāva rīdziniecēm panākt rezultāta izlīdzinājumu.

Otrā puslaika sākumā Sieviešu 1. līgas līdervienība “Skanstes SK” centās izmantot savu pārsvaru bumbas kontrolē un palielināja spiedienu uz jelgavnieču aizsardzības līnijām. “FS Jelgava” atbildēja ar pretuzbrukumu, kurā izcīnīja iespēju izpildīt stūra sitienu un brīvsitienu.

Komandas kapteine Ketija Daukšte no brīvsitiena raidīja bumbu pa vārtu pārliktni. Tā atleca soda laukumā, kur pirmā pie tās bija jelgavnieču uzbrucēja Alise Keita Baltrušaite un raidīja to vārtu tīklā – 2:0.

“Skanstes SK” futbolistes neslēpa savas dusmas par neveiksmīgu spēles gaitu un vēl intensīvāk uzbruka jelgavnieču laukuma pusē. “FS Jelgava” meitenes šajā spiedienā nespēja saglabāt savas aizsardzības līnijas un 67. minūtē viešņu spēlētāja Emīlija Ambaine no 30 metru attāluma raidīja bumbu Elzas Renātes Strazdiņas sargātajos vārtos – 2:1.

Rīdzinieces izmisīgi centās gūt vēl vienus vārtus, bet “FS Jelgava” meitenes spēja sakārtot savu aizsardzību un to nepieļāva.

Uzvaras spēli “FS Jelgava” meitenes dāvāja savai ilggadējai komandas biedrenei Annai Bogdānovai, kura pameta vienību.

“Mēs pirms spēles atvadījāmies no mūsu ilggadējās spēlētājas Annas Bogdanovas. Pirms spēles mēs kopā iznācām uz laukuma, lai pateiktos par viņas ieguldījumu komandā. Meitenes šodien nocīnījās viņas dēļ un domāju, ka tā viņai būs lieliska atvadu dāvana,” – pēc cīņas atklāja galvenais treneris Roberts Lejnieks.

“Mēs neļāvāmies ietekmei no malas un neļāvāmies savām emocijām. Nospēlējam “viena par visām”, kā komanda. Pretī mums bija tehniskāka, ātrāka un fiziski izturīgāka komanda. Šoreiz mums nāca palīgā komandas gars un protams mājas sienas,” – papildināja treneris.

Nākošo spēli “FS Jelgava” meitenes aizvadīs arī uz mājas laukuma, 16. jūnijā plkst.16:00 uzņemot “Liepājas futbola skola-2” futbolistes, kuras šosezon vēl nav izcīnījušas punktus.