casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” meitenes turpina uzvaru sēriju

Svētdien, 4. augustā “FS Jelgava” meiteņu futbola komanda Sieviešu 1. līgas čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0; 1:0) pārspēja pretinieces no “RFS-2/SK Imanta”. Vārtus jelgavnieču labā guva Ketija Daukšte un hondurasiete Daniela Kaliks (Daniella Alejandra Rodriguez Calix).

Spēle pret turnīra tabulā pēdējā vietā esošo “RFS-2/SK Imanta” izvērtās ne tā, kā to varētu iedomāties. Rīdzinieces izrādīja ļoti sīvas pretspēlētājas un “FS Jelgava” meitenes spēja atklāt spēles rezultātu tikai pirmā puslaika pēdējā minūtē, kad Ketija Daukšte precīzi raidīja bumbu vārtu tīklā – 1:0.

Otrajā puslaikā sīva cīņa turpinājās līdz pat spēles kompensācijas laikam, kurā “FS Jelgava” spēlējošā hondurasiete Daniela Kaliks neguva otrus vārtus savas komandas labā – 2:0.

Nākošajā kārtā abas komandas tiksies atkāroti 11. augustā, bet uz “FS Jelgava” sporta bāzes dabīgā laukuma, jo mākslīgam tiek veikti renovācijas darbi.

Turnīra tabulā ir arī izmaiņas gūto vārtu attiecībā un punktos, jo no čempionāta izstājās “Liepājas futbols skola-2” komanda.