casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” neizmanto savas iespējas pret “FK Auda” (VIDEO)

“Tonybet” Virslīgas 33. kārtas izbraukuma spēlē “FS Jelgava” izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem, bet neizmantoja radītās situācijas, piekāpjoties “FK Auda” ar rezultātu 0:3 (0:1; 0:2).

Jelgavniekiem šoreiz nevarēja palīdzēt allaž aktīvais pussargs Agris Glaudāns un viņa vietā sākumsastāvā startēja ukrainis Jegors Glušačs (Yehor Glushach). Pieredzējis aizsargs Armands Pētersons spēli uzsāka uz rezervistu soliņa, bet viņa vietā startēja Gļebs Kačanovs.

Spēle sākumā norisinājās bez kādas komandas pārliecinoša pārsvara bumbas kontrolē. “FS Jelgava” veidoja uzbrukumus ar piespēlēm pa zemi, bet “FK Auda” – ar tālām piespēlēm.

Spēles 15. minūtē rīdziniekiem izdevās iecentrēt bumbu soda laukumā, kur nigērietis Taivo Abdulrahmans mēģinājis to ar galvu raidīt vārtos, bet bumba trāpīja viņa rokā un lidoja vārtu virzienā. Vjačeslavs Kudrjavcevs pat bija spiests mainīt savu kustības trajektoriju un bumbu uz vārtu līnijas spēja izsist ārā. Pie atlēkušās bumbas pirmais nonāca viņa komandas biedrs Ogunniji (Ogunniyi) un ar atkārtoti sitienu ieraidīja vārtos.

Jelgavnieki uzskatīja, ka viņš atradās aizmugures stāvoklī un pieprasīja video tiesnešiem pārskatīt momentu. Pēc video ieraksta pārlūkošanas, tiesnešu brigāde pieņēma lēmumu vārtus ieskaitīt – 0:1.

Neskatoties uz pretrunīgi zaudētiem vārtiem “FS Jelgava” futbolisti turpināja savus mēģinājumus tikt pie vārtiem.

20. minūtē Dāvis Mārcis Valmiers iecentrēja bumbu soda laukumā un lēciena pie tās nokļuva Rihards Bečers, kurš ar galvu to raidīja vārtu rāmī. Rīdzinieku vārtsargs Krišjānis Zviedris lēcienā spēja ar roku aizsniegt līdz bumbai un likvidēja briesmas saviem vārtiem.

26. minūtē “FK Auda” pussargs Oskars Rubenis laukuma centrā no soda laukuma līnijas spēcīgi raidīja bumbu uz jelgavnieku vārtiem, bet “FS Jelgava” vārtsargs Vjačeslavs Kudrijavcevs spēja to sasniegt un pārvirzīt pāri vārtiem.

33. minūtē jelgavnieku pussargs Ralfs Maslovs no laukuma kreisās malas izpildīja brīvsitienu, iecentrējot rīdzinieku soda laukumā, kur nevienam “FS Jelgava” spēlētājam neizdevās to pārvirzīt vārtos un bumba nelielā attālumā no tālā vārtu staba izlidoja ārpus laukuma. Jau nākošajā minūtē Rihards Bečers apdraudēja “FK Auda” vārtos, bet bez rezultāta. 42. minūtē Arjoms Holods sit uz vārtiem no kreisās malas, bet laukuma saimnieku vārtsargs spēj bumbu notvert.

44. minūtē laukuma saimniekiem izdodas izrauties uzbrukumā, kurā jelgavnieku vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs izgāja viens pret vienu ar pretinieku un izglāb komandu no otrā vārtu zaudējuma.

Otrajā puslaikā “FK Auda” spēja adaptēties jelgavnieku stilam, likvidējot bīstamos uzbrukumus. 55. minūtē laukuma saimniekiem padevās lieliska piespēle no kreisās laukuma malas tieši uz vārtu priekšu, kur Taivo Abdulrahmans netraucēti raidīja bumbu viesu vārtos – 0:2.

Spēles 76. minūtē jelgavnieku aizsargs soda laukumā neatļauti kavēja mājinieku uzbrucēju un nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru precīzi izmantoja Taivo Abdulrahmans – 0:3.