casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” Valmierā piedzīvo futbola trilleri (FOTO, VIDEO)

Sestdien, 26. oktobrī, “FS Jelgava” izbraukumā aizvadīja “Tonybet” Virslīgas 34. kārtas spēli, kurā atzina “Valmiera FC” pārspēku ar rezultātu 2:3 (1:0; 1:2). Vārtus jelgavnieku labā guva Rihards Bečers un Agris Glaudāns.

Jelgavnieku sastāvā pēc vienas izlaistās spēles atgriezās aktīvais uzbrukumu veidotājs Agris Glaudāns, taču aizsardzības līnijā nebija atrodams ukraiņu aizsargs Vladislavs Veremejevs, kurš devās palīdzēt dublieru komandai. Rezervistu soliņā nebija ierastie dublieri, jo paralēli norisinājās arī “FS Jelgava-2” sezonas pēdējā spēle, bet uz tā parādījās perspektīvais Artūrs Janovskis, kurš atgriezās pēc traumas sadziedēšanas.

Pēdējās savstarpējās spēlēs ar “Valmiera FC” bija jau ierasts, ka komandas spēlē atklātu futbolu ar uzbrukumiem no vieniem vārtiem uz otriem, kas īpaši patīk skatītājiem. Šīs dienas cīņa nebija izņēmums. Jau pašā spēles sākumā “Valmiera FC” veica bīstamu uzbrukumu uz viesu vārtiem, kuru aukstasinīgi likvidēja jelgavnieku vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs, tālu izgājis no vārtiem pretī pretiniekam.

Atbildes uzbrukumā “FS Jelgava” teicami saspēlējās laukuma centrā, kā rezultātā ukrainis Artjoms Holods piespēlēja bumbu uzbrucējam Rihardam Bečeram. Rihardam priekšā izveidojās brīvs laukums, un viņš no labās malas nonāca uz laukuma centru pirms soda laukuma līnijas, kur ar precīzu sitienu vārtu labajā pusē atklāja spēles rezultātu – 1:0.

“FS Jelgava” spēlētāji atzīmēja gūtos vārtus ar roku kustībām, kas atgādināja bērna šūpošanu, godinot komandas biedra Armanda Pētersona jaundzimušo meitiņu. Komanda vēlējās to izdarīt jau sen, bet kopš 15. septembra četrās spēlēs nebija guvusi nevienus vārtus.

“Valmiera FC” centās ātri atspēlēties, bet jelgavnieki spēja to nepieļaut, lai gan laukuma saimniekiem bija ļoti izdevīgas situācijas. Otrajā puslaikā atklātais futbols turpinājās, un ātrā uzbrukumā devās “FS Jelgava” uzbrucējs Rihards Bečers, kuru pirms soda laukuma sasniegšanas neatļauti nogāza Ralfs Kragliks, saņemot sarkano kartīti un atstājot mājiniekus mazākumā.

Diemžēl “FS Jelgava” neizmantoja vairākuma priekšrocības savā labā. 63. minūtē jelgavnieku vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs neveiksmīgi piespēlēja bumbu aizsargiem, kuru pārtvēra Valmieras senegāliešu leģionārs Ndojs, sodot viesus ar vārtu guvumu – 1:1.

Spēles 70. minūtē “Valmiera FC” pie viesu soda laukuma ar precīzu saspēli “sasēja” četrus jelgavniekus, atstājot vārtu priekšu brīvu savam uzbrukumam, kuru pēc francūža Klementes piespēles noslēdza Renārs Varslavāns, gūstot vārtus – 1:2.

Mājinieku vadība saglabājās vien trīs minūtes, jo jelgavnieki veica savu atbildes soli. 73. minūtē ukrainis Artjoms Holods no laukuma labās malas centrēja bumbu “Valmiera FC” soda laukuma centrā, kur nepiesegts atradās Agris Glaudāns, kurš lēcienā ar galvu ieraidīja bumbu vārtu tīklā – 2:2.

Futbola trilleris ar to nebeidzās. Četras minūtes vēlāk valmierieši mēģināja izsist bumbu caur jelgavnieku blīvo aizsardzību savu vārtu priekšā. Pirmais sitiens tika bloķēts un nesasniedza vārtus. Ar otro sitienu Kristeram Penkevicam izdevās atrast spraugu starp “FS Jelgava” spēlētājiem, raidot bumbu vārtu tālajā kreisajā stūrī, tā, ka vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs nespēja līdz tai aizsniegties – 2:3.

Līdz spēles beigām komandas vairs vārtus neguva, taču nodrošināja skatītājiem aizraujošu un emocionālu spēles noslēgumu.

“Mēs spēlējām ar vienu no Latvijas labākajām futbola komandām, un spēles rezultāts to apliecina. Mūsu uzdevums bija spēlēt uz maksimālajām iespējām, bet dažādu apstākļu dēļ nesasniedzām vēlamo rezultātu. Tomēr bijām ļoti tuvu tam. Beidzot guvām vārtus, lai apsveiktu Armandu Pētersonu. Iesitām divus vārtus, taču nespējām uzvarēt, un ļoti žēl, ka tāds ir spēles iznākums,” – spēles gaitu komentēja “FS Jelgava” galvenais treneris Anatolijs Sidenko.

Jelgavniekiem “Tonybet” Virslīgā atlikušas pēdējās divas spēles, kuras abas notiks savās mājās. 3. novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā viņi sagaidīs “FK Liepāja”, bet 9. novembrī – “Grobiņas SC/LFS”. Abu spēļu apmeklējums būs bez maksas.