Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā sākusies vietu pieteikšana Lielajai talkai

Aicinot sabiedrību rūpēties par vides sakopšanu un labiekārtošanu, 30. aprīlī jau 15. reizi Latvijā notiks Lielā talka, kurā piedalīties aicināti arī jelgavnieki, talkojot individuāli, divatā, ģimenes lokā vai kolektīvi. Jau šobrīd var pieteikt savu talkas vietu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Talkas vietu Jelgavā var pieteikt, sazinoties ar talkas koordinatoru Jelgavā SIA “Zemgales Eko” valdes locekli Alekseju Jankovski pa tālruni 63023511 vai 29357119. Tāpat talkas vietu pieteikšanai no 26. marta varēs izmantot interaktīvo karti mājaslapā www.talkas.lv.

Lielā talka norisināsies sestdien, 30. aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 vienlaicīgi visā Latvijā. Tāpat kā līdz šim, Lielās talkas atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt bez maksas, sazinoties ar talkas koordinatoru Jelgavā.

Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos!  Turklāt svarīgi zināt, ka piepildītos maisus drīkst atstāt tikai reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu ir obligāti jāinformē talkas koordinators Jelgavas pašvaldībā – A.Jankovskis.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.