Jelgavas futbolistes uzsāk sezonu ar pārliecinošu uzvaru

Sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” 1. līgas sezonas pirmajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0) pārspēja pretinieces no “FK Sigulda/Vidzeme”. Divus vārtus spēlē guva komandas kapteine Ketija Daukšte.

Jaunā galvenā trenera Roberta Lejnieka vadībā, jelgavnieču komanda savā spēcīgākajā sastāvā devās izbraukumā uz Cēsīm, lai aizvadītu spēli pret “FK Sigulda/Vidzeme”.

Spēcīga vēja iespaidā mājiniecēm cīņas iesākumā izdevās “FS Jelgava” iespiest aizsardzības pozīcijā, bet jelgavnieces pakāpeniski atguva kontroli par bumbu un sāka veidot savus uzbrukumus.

Spēles 24. minūtē uzbrucēja Alise Keita Baltrušaite ar individuālo bumbas kontroles prasmi caur kreiso malu izlauzās caur “FK Sigulda/Vidzeme” aizsardzēm un raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī, gūstot pirmos sezonas vārtus – 1:0.

Spēles lūzumu 38. minūtē panāca “FS Jelgava” kapteine Ketija Daukšte, kura no aptuveni 30 metru attāluma izpildīja brīvsitienu, raidot bumbu zem vārtu augšējā pārliktņa – 2:0.

Trīs minūtes vēlāk Ketija neveiksmīgu uzbrukumu noslēdza ar kārtējo tālsitienu, no 22 metru attāluma raidot bumbu vārtu tīklā – 3:0.

Otrajā puslaikā abu komandu treneri atjaunoja sastāvu ar svaigiem spēkiem un šo priekšrocību savā labā spēja izmantot “FS Jelgava” meitenes. 72. minūtē uz maiņu iznākusi Anna Poņatovska guva ceturtos vārtus – 4:0.

Nākamo spēli “FS Jelgava” meitenes aizvadīs pēc trim nedēļām, 4. maijā plkst.16:00 Jelgavā, Kārklu ielā tiekoties ar “FK Tukums 2000/FC Talsi” meitenēm. Šajā spēlē mājinieču loma būs tukumnieces.