casibom deneme bonusu MARS casibom giriş

“JFC Viola” “ielaužas” grupas turnīra labāko pieciniekā

“JFC Viola” spēlētājs Aldis Trukšāns

Jelgavas futbola meistarkomanda “JFC Viola” sestdien savās mājās ar rezultātu 4:0 (1:0; 3:0) pārspēja pretiniekus no FK “Aliance”, kas ļāva komandai “ielauzties” starp “Altero.lv LIIGA” otrā posmā “A” grupas piecu labāko komandu vidū.

“JFC Viola” pirms šis spēles piedzīvoja trīs zaudējumus, kas atstāja drūmu noskaņojumu uz komandu. Neskatoties uz to, komanda savās mājās spēja pārliecinoši pārspēt pretiniekus no Rīgas un uzreiz nokļūt starp grupas spēcīgākajām piecām komandām.

Pirmā puslaika 23. minūtē pēc Alda Trukšāna piespēles, rezultātu atklāja Mareks Rudakovs. Pārējie vārti tika gūti spēles otrajā puslaikā.

50. minūtē pēc vārtsarga Artūra Štefenhagena piespēles, Marks Rudakovs izcēlās ar otro vārtu guvumu. 58. minūtē trīs vārtu pārsvaru panāca Mārtiņš Pivarovičs, 74. minūtē Daniels Grauds precīzi izpildīja soda sitienu – 4:0.

Nākošo spēli “JFC Viola” aizvadīs savās mājās 14. septembrī, tiekoties ar vienu no spēcīgākajām “Altero.lv LIIGA” otrā posma “A” grupas vienībām – SK “Super Nova-2”, kuras rindās iespējams varēs redzēt vairākus bijušos “FS Jelgava” spēlētājus. Spēle sāksies plkst. 17:00 un tiks aizvadīta Zemgales Olimpiskā centa Jāņa Lūša stadionā.