casibom giriş casibom bahsegel jojobet

JFC “Viola” turnīra tabulā pakāpjas vēl par vienu pozīciju augstāk (FOTO)

Jelgavas futbola komanda JFC “Viola” pēc divām spēlēm, kurās piedzīvoja vienu zaudējumu un svinēja vienu uzvaru, “Altero.lv LIIGA” “A” grupas turnīra tabulā pakāpās uz ceturto vietu..

14. septembrī savās mājās JFC “Viola” tikās ar Nākotnes līgas komandas “SK Super Nova” dublieriem. Jelgavnieki spēja rādīt līdzvērtīgu sniegumu tikai pirmajā puslaikā. Otrajā, jaunāki un fiziski labāk sagatavoti pretinieki, spēja apspēlēt Jelgavas meistarkomandu un pieveikt to ar rezultātu – 0:2.

22. septembrī mājas spēlē JFC “Viola” spēja parādīt savu cīnītāju raksturu pret “FK Beitar/Riga Mariners”. Rīdzinieki pirmajās 16. minūtēs spēja izvirzīties spēles vadība ar diviem vārtu guvumiem. Jelgavnieki Matīss Baškevics un Daniels Grauds paspēja atspēlēties vēl līdz pirmā puslaika beigām, bet otrajā Vitālijs Abramovs ar diviem vārtu guvumiem nokārtoja JFC “Viola” uzvaru ar rezultātu 4:2.

Uzvara ļāva JFC “Viola” pakāpties par vienu pozīciju augstāk “A” grupas turnīrā un iespējams arī pasapņot par iespēju pakāpties uz trešo pozīciju atlikušajās četrās spēļu kārtās.