JFC “Viola” turpina uzvaru sēriju

Futbola komanda JFC “Viola” izcīna divas uzvaras uzsākot otro apli “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīrā un pagarina savu uzvaru sēriju līdz trim. Pozitīvu spēļu iznākumu rezultātā vienība pacēlās uz otro pozīciju grupas turnīra tabulā.

21. maijā uz Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) Jāņa Lūša stadiona dabīgā seguma JFC “Viola” revanšējas FK “Karosta” par zaudējumu pirmajā aplī, pārspējot liepājniekus ar rezultātu 4:0. Ar vārtu guvumiem spēlē izcēlās Daniels Grauds, Matīss Baškevics, Helvijs Staļģis un Aldis Trukšāns.

Negaidītu panākumu komanda guva 29. jūnijā, kad mājas spēlē ar rezultātu 4:3 tika pārspēts nopietns pretinieks – FK “Ķekava/Auda”.

Ķekavnieki spēles pirmajās 16 minūtēs izvirzījās vadībā ar trīs vārtu pārsvaru. Pirmā puslaika beigās jelgavnieki atguva divu vārtu deficītu, bet pamatlaika beigu daļā panāc uzvaru ar rezultātu 4:3.

Sensacionālu atspēlēšanos un uzvaru kaldināja Daniela Grauda, Mārtiņa Pivaroviča, Mareka Ploņa un Dāga Apsīša vārtu guvumi.

6. jūlijā 18:00 ZOC Jāņa Lūša stadionā JFC “Viola” aizvadīs spēli pret FK “Union” un mēģinās nostiprināt savu augsto pozīciju grupas turnīra tabulā.