casibom casibom MARSBAHİS CASİBOM GİRİŞ YAP casibom

“Karosta” nespēj pārsteigt “FS Jelgava-2”

“Altero.lv LIIGA” “B” grupas 10. kārtas spēlē savās mājās “FS Jelgava-2” ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0) pārspēja liepājniekus no FK “Karosta”. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kristers Zuševics, pa vieniem – Kristiānam Kotovam un Ralfam Burkānam.

Uz šo spēli no Virslīgas tika izsaukts centra pussargs un “FS Jelgava” kapteinis Andris Deklavs, ka arī rezervisti Andris Liepnieks, Kristers Panteļejevs un Gļebs Kačanovs. Neskatoties uz iespaidīgu palīdzību, spēles iznākumu dublieru pamatsastāva futbolisti.

20. spēles minūtē pēc Ralfa Burkāna piespēles rezultātu atklāja Kristiāns Kotovs. Sešas minūtes vēlāk Ralfs jau pats precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu. Pirmo puslaiku ar trešo vārtu guvumu noslēdza Kristers Zuševics, kurš veiksmīgi izmantoja Kotova piespēli – 3:0.

Tradicionāli otrajā puslaikā dublieru galvenais treneris Anatolijs Sidenko veica spēlētāju maiņas, ļaujot arī rezervistiem krāt spēļu praksi. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Kristers Zuševics, kurš izmantoja Ralfa Burkāna piespēli – 4:0.

“FS Jelgava-2” stabili saglabā pirmo pozīciju “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīrā un 20. jūlija tiksies ar vienu nopietnākiem pretiniekiem – FK “Ķekava/Auda”.