casibom giriş casibom bahsegel jojobet

Pēc neizšķirtas spēles Ilūkstē “FS Jelgava-2” zaudē līderu pozīciju

Sestdien futbola komanda “FS Jelgava-2” izbraukumā Ilūkstē aizvadīja neizšķirtu spēli ar “Augšdaugavas NSS” 2:2 (1:2; 1:0). Ar cīņā iegūto punktu jelgavniekiem ir bijis par maz, lai saglabātu līderu pozīciju un “Altero.lv LIIGA” (2. līga) “A” grupas turnīra tabulā tie noslīdēja uz otro pozīciju.

“FS Jelgava” dublieru komandai palīgā devies Virslīgas pussargs Agris Glaudāns, ka arī rezervisti Ralfs Šitjakovs un Jasuhiro Hanada.

Spēles 11. minūtē “Augšdaugavas NSS” pussargs Ralfs Baško atklāja spēles rezultātu, bet jau nākošajā minūtē to izlīdzināja jelgavnieku papildspēks Agris Glaudāns. Cīņas 25. minūtē Ilūkstes futbolisti kārtējo reizi pierādīja, ka ir spītīgi cīnītāji un pierādīja to ar Roberta Linarda gūtiem vārtiem, otro reizi izvirzoties spēles vadība – 1:2.

“FS Jelgava-2” izvairīties no zaudējuma spēja tikai otrā puslaika noslēgumā, kad Latvijas U-17 izlasē spēlējošais Nils Voitišķis spēja panākt neizšķirtu rezultātu – 2:2.

Jelgavnieki ar neizšķirtu spēli ieguva vienu punktu priekš turnīra tabulas, bet ar to bija par maz lai saglabātu līderu pozīciju “Altero.lv LIIGA” “A” grupas turnīrā, jo viņu tiešie konkurenti “SK Super Nova-2” izcīnīja 3 punktus cīņā pret “FK Ķekava/Auda”.

Līdz čempionāta noslēgumam atlikusi viena spēle, kurā jelgavnieki cīņā par zelta medaļām tiksies ar “SK Super Nova-2”. Lai iegūtu augstvērtīgu godalgu, “FS Jelgava-2” futbolistiem obligāti būs nepieciešams uzvarēt pretiniekus.

To varēs izdarīt ar atbalstītāju palīdzību, kuri 26. oktobrī plkst. 16:00 tiks gaidīti “FS Jelgava” sporta bāzē (Kārklu 6, Jelgava). Ieeja būs bez maksas.