Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 3.36 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Dekmeijere nepiedalīsies French Open dubultspēļu turnīrā

Līga Dekmeijere nepiedalīsies Francijas atklātā čempionāta sieviešu dubultspēļu turnīrā, kur viņa bija pieteikta pārī ar Lielbritānijas tenisisti Jeļenu Baltaču, liecina organizatoru informācija.

Lai gan Baltačas un Dekmeijeres duets iepriekš bija spēlētāju skaitā, trešdienas spēļu sarakstā viņu vārdi vairs nav atrodami, un pāris vairs nav iekļauts arī turnīra tīklā.Par dueta izstāšanās cēloņiem organizatori neziņoja, taču, iespējams, vainojams Baltačas veselības stāvoklis. Pagājušajā nedēļā Baltača Strasbūras turnīrā otrajā kārtā izstājās muguras savainojuma dēļ. Vēlāk Baltačas veselības stāvoklis uzlabojās, un viņa piedalījās Francijas atklātā čempionāta vienspēļu turnīrā, kur izstājās pēc zaudējuma pirmajā kārtā.Tādējādi no Latvijas tenisistiem cīņu Parīzē turpina tikai Anastasija Sevastova dubultspēlēs. Vienspēlēs Sevastova zaudēja pirmajā kārtā, bet Ernests Gulbis pirmajā cīņā izstājās savainojuma dēļ.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.