Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Futbols. FK «Jelgava» UEFA Eiropas līgā spēlēs uzreiz 2.kārtā

Latvijas Kausa ieguvējs FK «Jelgava» UEFA Eiropas līgā sāks spēlēt uzreiz no 2.kārtas un spēles paredzētas 15.jūlijā un 22.jūlijā. FK «Jelgava» mājas spēli aizvadīs vai nu Jūrmalā, Liepājā vai Rīgā, jo jaunajā stadionā varēšot spēlēt tikai no 2011.gada marta, liecina informācija kluba oficiālajā mājaslapā fkjelgava.lv.

To, kad būs mājas spēle un kad izbraukuma, kā arī FK «Jelgava» pretinieku komandu noteiks izloze 21.jūnijā.Tāpat notikušas izmaiņas spēļu kalendārā. Sakarā ar to, ka «Daugavas» stadionā Rīgā no 3. līdz 12.jūlijam notiks Latvijas Skolēnu vispārējo dziesmu un deju svētku pasākumi, FK «Jelgava» spēle pret JFK «Olimps» ir pārcelta no sestdienas, 10.jūlija, uz trešdienu, 7.jūliju, un notiks Ozolnieku stadionā, kaut arī formālie mājinieki būs JFK «Olimps», bet FK «Jelgava» – viesi. Spēles sākums – pulksten 19.30.jūnijā pardzētā spēle pret FC «Skonto» Ozolniekos nenotiks, jo «Skonto» dalība UEFA Eiropas līgā būs jāsāk no pirmās kārtas un jāspēlā 1.jūlijā. Tā vietā 30.jūnijā, pulksten 19 notiks draudzības spēle starp FK «Jelgava» un Krievijas premjerlīgas kluba «Rubin» (Kazaņa) dublieru komandu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.