Otrdiena, 28. aprīlis
Gundega, Terēze
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavā notiks karatē sacensības

Foto: no A. Bistrova arhīva

Sestdien, 2. maijā, Jelgavas sporta hallē gaidāmas 19. Baltijas SKDUN čempionāts karatē, ziņo Jelgavas Sporta servisa centrs.

Čempionātā piedalīsies aptuveni 200 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensības sāksies pulksten 10, un dalībnieki sacentīsies vairākās vecuma grupās un svara kategorijās trīs disciplīnās – sumo, kata un kumite.

Organizatoru pārstāvis Aleksejs Bistrovs norāda, ka sacensībās būs pārstāvēti 16 sporta klubi. Jelgavas klubu “Shinri” pārstāvēs 30 dalībnieki, bet klubu “Sonkei” – 10 dalībnieki.

Skatītāji sacensības var vērot bez maksas. Sacensības organizē klubs “Shinri”. Pasākums atbalstīts Jelgavas Sporta servisa centra konkursā uz līdzfinansējumu sporta pasākumu projektiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.