Piektdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta
weather-icon
+-4° C, vējš 2.94 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

”Jelgavas kauss” nobriedis kļūt par oficiālu Latvijas kartinga čempionāta posmu

Ap pussimts dažāda vecuma kartinga entuziastu dažādās spēkratu klasēs mērojās ātrumā Inženieru dienu programmā ietvertajās “Jelgavas kausa” sacensībās “Rullītī”. “Vecākais droši vien savos 52 gados biju es pats, bet jaunākais varētu būt kāds sešgadnieks no Smiltenes, kas startēja “Raket” klasē,” spriež sacensību rīkotājs, dalībnieks un arī KZ 2M” klases uzvarētājs Ēriks Gasparovičs.

Kopējo dalībnieku skaitu gan viņš vērtē kā kartinga mačiem nelielu, jo sacensības nebija iekļautas Latvijas čempionāta posmu skaitā, taču nākamgad tas tikšot labots.

No mājiniekiems spēcīgākajā «KZ2» klasē ātrākais bija Ē.Gasparoviča dēls Jānis, “Senior” klases konkurencē uzvarēja Veronika Golovačova, “Mini Max” klasē Emīls Akmens, otrās vietas ieņēma Kristers Linde “Junior” klasē un Ivars Freibergs starp “Senior Master” braucējiem.


FOTO: Ruslans Antropovs

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.