Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Volejbols. «Ozīši» uzvar daugavpiliešus Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē (ar foto)

«Schenker» līgas Latvijas čempionāta pusfināla spēlē 31.marta vakarā Ozolnieku Sporta namā «Biolars-Olaine/Ozolnieki» ar 3:1 (27:25, 25:15, 19:25, 25:17) pieveica Daugavpils Universitātes (DU) vienību. Pusfināls risināsies līdz divām uzvarām, un nākamo spēli «ozīši» aizvadīs sestdien Daugavpilī.

Saskaņā ar reglamentu Latvijas čempionātā tiekas trīs «Schenker» līgas klubi («Lāse-R/Rīga», «Biolars-Olaine/Ozolnieki», «DU») un Nacionālās līgas pirmo trīs vietu ieguvēji (SK «Cēsis», «Armijas volejbola klubs», SK «Vecumnieki»). Izspēlēti ceturtdaļfināli un šonedēļ sākušās pusfinālu spēles, kur līdz divām uzvarām cīnās «ozīši» ar daugavpiliešiem un «Lāse» ar cēsiniekiem. Dueļu uzvarētāji tupinājumā sērijā līdz trīs uzvarām sacentīsies par zelta un sudraba medaļām, bet pusfināla zaudētāji spēlēs par trešo vietu līdz divām uzvarām.Pirmajā pusfināla spēlē «Lāse» pieveica cēsiniekus ar 3:1, un arī Ozolnieku volejbolistiem pirmajai uzvarai bija nepieciešami četri seti.Pirmajā setā 14 reižu tika fiksēts neizšķirts rezultāts, bet pēc 25:25 uzvarai nepieciešamos divus punktus guva «ozīši». Otrajā gāja vieglāk, jo daugavpilieši apstājās pusceļā. Trešajā viesi pēc 8:8 guva nelielu pārsvaru, ko Ozolnieku volejbolisti spēja sadeldēt (15:15, 16:16), bet pēc tam rezultāts daugavpiliešu pusē atkal auga ātrāk, līdz sasniedza 25:19.Ceturtajā setā gan mājinieki kopš paša sākuma noturēja pretinieku 3 līdz 5 punktu atstatumā, otrajā daļā to vēl palielināja un setu noslēdza ar 25:17.Laukumā trenera Jurija Deveikus vadībā darbojās ierastais sastāvs: Ivo Baranovskis, Andrejs Jamrovskis, Raimonds Vilmanis, Romans Saušs, Pēteris Aukmanis, Rolands Ozoliņš un libero Ingars Ivanovs.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.