
Trešdien, 14. janvārī, aizvadīta tiesībsardzes Karinas Palkovas un Dobeles novada pašvaldības Ģimenes atbalsta centra “Lejasstrazdi” vadītāja Ervīna Brikmaņa pirmā tikšanās, informē pašvaldība.
E. Brikmanis “Lejasstrazdi” vadītāja pienākumus pilda kopš 12. novembra, un tkšanās ar tiesībsardzi notikusi pēc viņa iniciatīvas.
Pašvaldība norāda, ka saruna noritējusi pozitīvā un konstruktīvā gaisotnē, pārrunājot centra līdzšinējo darbu, nākotnes ieceres, īstenotās pārmaiņas, kā arī pašvaldības un Sociālā dienesta sniegto atbalstu. Tiesībsardze izrādījusi interesi par centra darbību un turpmāko attīstību.
Tikšanās laikā Brikmanis uzsvēris, ka savā darbā prioritāti piešķir bērnu interesēm un seko līdzi katra bērna situācijai, lai lēmumi tiktu pieņemti bērnu labklājības vārdā.
Savukārt tiesībsardze paudusi pārliecību, ka ģimenes aprūpes centra “Lejasstrazdi” darbībā notiek pozitīvas pārmaiņas, novērtējusi jau veiktos uzlabojumus un paudusi atbalstu centram.
„Man ļoti patika jaunā vadītāja redzējums un tas, ka viņš domā par bērniem, rūpējas par bērnu labklājību un aktīvi strādā pie tā. Šodien esmu pārliecināta, ka pašvaldība ir izpildījusi savu solījumu un ir veikusi vairākus soļus, lai bērniem būtu labāk,” teic Karina Palkova.
Tikšanās laikā iezīmēti arī turpmākie sadarbības soļi.