Piektdiena, 23. janvāris
Grieta, Strauta, Rebeka
weather-icon
+-11° C, vējš 2.49 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ānē ugunsgrēkā bojā iet divi cilvēki; vēl viens cietis

Aizvadītajās Lieldienu brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 376 izsaukumus. Ugunsgrēkos gāja bojā pieci cilvēki, to skaitā viens bērns, cieta pieci cilvēki un izglābti 18 cilvēki. Divi no bojāgājušajiem pēc ugunsgrēka atrasti vakar vēlu vakarā Ānē.

Pulksten 22.55 VUGD saņēma informāciju, ka Ozolnieku novada Cenu pagastā Ānē četrstāvu dzīvojamās mājas kāpņutelpā ir sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trešā stāva dzīvoklī deg istaba 12 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 40-45 gadus veca sieviete un vīrietis, savukārt cieta apmēram 60-65 gadus vecs vīrietis. Iespējamais ugunsgrēka iemesls Jaunatnes ielā ir neuzmanīga rīcība ar uguni, informē VUGD pārstāve Viktorija Šembele.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.