Trešdiena, 10. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+5° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Atvaļinās pārsvarā imigrācijas dienesta inspektorus

Rīkojoties saskaņā ar iekšlietu ministra pavēli, Valsts robežsardzes Jelgavas pārvaldē notikusi darbinieku izvērtēšana un izveidots saraksts ar 22 cilvēkiem, kas pārbaudē guvuši vismazāko punktu skaitu.

Paredzams, ka viņi jau decembrī tiks atvaļināti no dienesta, taču pagaidām nav zināms, vai šiem cilvēkiem piedāvās darbu citā dienestā. Pēc valdības iecerētā plāna ekonomijas nolūkā veiktā štatu samazināšana visvairāk skars imigrācijas dienesta inspektorus.«Būs grūti, jo nelegālā imigrācija mūsu valstī palielinās, kāpj arī darba apjoms, tādēļ katrs šajā jomā strādājošais ir īpaši svarīgs,» savu viedokli pauda Jelgavas pārvaldes priekšnieka vietnieks Vidmants Rinkuns. Gandrīz visi atvaļināšanai pakļautie darbinieki ir gados jauni.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.