Ceturtdiena, 22. janvāris
Austris
weather-icon
+-10° C, vējš 3.43 m/s, A-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Bibliotēkā notiks seminārs par cilvēktirdzniecību un vergiem

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (JZB) 16.novembrī pulksten 10 notiks reģionālais seminārs par cilvēku tirdzniecības jautājumiem. To organizē biedrība «Patvērums «Drošā māja»», īstenojot informatīvo kampaņu «Atver acis». JZB jelgavnieki varēs uzzināt, kādas ir mūsdienu verdzības formas un kā cilvēks tajās iekļūst, kā arī – kur meklēt palīdzību.

Oktobrī Iekšlietu ministrijas telpās notika konference «Preventīvie pasākumi cilvēku tirdzniecības mazināšanā», kurā savas zināšanas papildināja 52 bibliotēku vadītāji, tai skaitā JZB Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Veneranda Godmane, bet novembrī Latvijas reģionos notiek semināri iedzīvotājiem.Jelgavā par mūsdienu verdzības formām stāstīs Vineta Polatside, biedrības «Patvērums «Drošā māja»» projektu vadītāja. Par palīdzību cilvēku tirdzniecības esošajiem un potenciālajiem  upuriem informēs biedrības valdes priekšsēdētāja Sandra Zalcmane, informē V.Godmane.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.