Trešdiena, 21. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-6° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Daudzdzīvokļu mājas pēc lietusgāzēm īpaši nav cietušas

Lai arī stiprs lietus, negaiss un vējš pēdējā nedēļā vairākkārt piemeklējuši arī Jelgavu, mājām lieli postījumi nav nodarīti, atklāj Jelgavas Nekustamā īpašuma pātvaldes (NĪP) vadītājs Juris Vidžis.

«Par masveida avārijām informāciju neesam saņēmuši, jo iedzīvotāji ir mācījušies no savām kļūdām un domā par jumtu remontu,» teic viņš. Lai arī dažās mājās cauro jumtu dēļ dzīvokli tomēr tika applūdināti, situācija nav tik kritiska kā dažās citās Latvijas pilsētās.Skarba ziema un negaisi iedzīvotājus esot pamudinājuši organizēt māju jumtu remontus: «Vairākas mājas plāno īstenot remontdarbus, mainot jumtus un siltinot bēniņus. Piedāvāsim dažādus variantus apmaksai, lai jau vasarā pabeigtu darbus. Šo remontdarbu saskaņošanas procedūra nebūs tik ilga kā, īstenojot projektus ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.»Nav cietuši arī pagrabi, jo gruntsūdeņu līmenis, pēc NĪP vadītāja teiktā, nav augsts.Jāatgādina, ka postījumus lietus un vējš nodarījis vairākiem tirdzniecības centriem, kā arī elektrolīnijām novados.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.