Piektdiena, 30. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-16° C, vējš 2.07 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Dobeles novadā notiks Zemessardzes 51. kājnieku bataljona mācības

Foto: no Zemessardzes arhīva

No 30. janvāra līdz 1. februārim Dobeles novada Auru pagastā notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 51. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības, informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba Komunikācijas daļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Pričina.

Mācības notiks ar mērķi pilnveidot bataljona kaujas spējas un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū, pildot militāros mācību uzdevumus jebkurā diennakts laikā.

Karavīri un zemessargi pilnveidos individuālās iemaņas sešriteņu transportlīdzekļa “Bombardier Max 650” ekspluatācijā un trenēs vadīšanas prasmes, lai nepieciešamības gadījumā būtu gatavi izmantot šos transportlīdzekļus, pārvietojoties sarežģītā un šķēršļotā apvidū.

Pa koplietošanas un meža ceļiem Dobeles novadā iespējama militārā transporta īslaicīga pārvietošanās. Mācību norises vietas pēc mācībām tiks sakoptas.

Zemessardzes 51. kājnieku bataljons dibināts 1991. gada 25. septembrī. Šobrīd vienības teritorija ietver Dobeles un Tukuma novadus.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.