
Piektdien, 3. oktobrī, Paula Bendrupa pamatskolā aizvadīta Jelgavas domes priekšsēdētāja Mārtiņa Daģa tikšanās ar Filozofu apkaimes iedzīvotājiem, informē pilsētas pašvaldība.
Tikšanās laikā domes priekšsēdētājs iepazīstināja klātesošos ar izveidoto apkaimju robežu projektu un ierosinājumu izveidot Iedzīvotāju padomi. M. Daģis informēja, ka no iedzīvotājiem jau saņemti vairāk nekā 70 ierosinājumi par apkaimju nosaukumiem un robežām, un aicināja arī Filozofu apkaimes iedzīvotājus būt aktīviem un izteikt savu viedokli.
Filozofu apkaimes iedzīvotāji kā būtiskākās problēmas minēja apkaimes mazo ieliņu slikto stāvokli un nepieciešamību šajās ielās nomainīt grants segumu pret asfalta segumu, paaugstināto mitruma līmeni, netīrītos grāvjus un notekas.
Klātesošie norādīja uz nepieciešamību ieviest ātruma ierobežojumus mazajās ieliņās un aicināja Rūpniecības ielas rajona mājas aizsargāt no satiksmes trokšņiem.
Tāpat iedzīvotāji rosināja pilsētā gājēju ietvēs atjaunot bruģa segumu, palielināt velosipēdu novietņu skaitu pilsētas centrā, kā arī sakārtot Mīlestības aleju.
Nākamā tikšanās ar Viskaļu-Romas kroga apkaimes iedzīvotājiem notiks 7. oktobrī pulksten 18 Baltajā veikalā, Lietuvas šosejā 52.
Iedzīvotāji līdz 31. oktobrim var iesniegt savus priekšlikumus par Jelgavas apkaimju robežām un nosaukumu idejām.
