Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programma, kuras darbībai finansējums piešķirts 15 Eiropas valstīs: Bulgārijā, Čehijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Kiprā, Latvijā, Lietuvā, Maltā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā un Ungārijā. Līdz 2020.gada maijam Aktīvo iedzīvotāju fondi (AIF) savu darbu ir sākuši 13 valstīs (izņemot Kipru un Ungāriju).
Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu visās valstīs nodrošina Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (donorvalstis, kas finansē EEZ un Norvēģijas grantus), individuāli vienojoties ar katru saņēmējvalsti par fonda apjomu konkrētajā valstī. Aktīvo iedzīvotāju fonda darbības mērķis visās valstīs ir pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spēju vairošana.
Šo piektdien, 29.janvārī, no pulksten 10 līdz 15 notiks AIF kapacitātes projektu seminārs. Ja vēl nav sanācis piedalīties, tad šī būs pēdējā iespēja gūt ieskatu projekta konkursa nosacījumu izskaidrošanā, informē Aktīvo iedzīvotāju fonda Zemgales koordinators Uldis Dūmiņš.
Pieteikties šeit: https://ej.uz/Kapac_projektu_Dienas.
Semināra laikā varēs kopīgi izprast vienkārši sarežģīto projektu rakstīšanas “matemātiku” – konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikties aicināti interesenti, kuriem ir neliela pieredze projektu rakstīšanā vai kuri vēlas labāk izprast AIF projektu izstrādes pamatprincipus. Individuālām konsultācijām par sava projekta ideju iespējams konsultēties pie Zemgales reģionālā konsultanta – Ulda Dūmiņa, tālr. 26044412
Papildus tam tiek piedāvātas arī konsultāciju dienas 2., 3., 5., 8., 10., 12.februārī ar iespēju konsultēties par savas organizācijas ideju, izmantojot tālruni vai tiešsaistes video zvanu.
Foto: publicitātes

