Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.74 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ieziemo Jelgavas strūklakas un brīvkrānus

Foto: no arhīva

Pazeminoties gaisa temperatūrai, no šodienas, 1. oktobra, tiks atslēgtas un ieziemotas Jelgavas strūklakas un brīvkrāni, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Šonedēļ tiks atslēgtas strūklakas “Ūdenskritumi” Jāņa Čakstes bulvārī, skulptūra-strūklaka “Jelgavas students” pie gājēju tilta “Mītava”, kā arī skulptūra-strūklaka “Trīsvienība” Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā.

Tāpat plānots ieziemot brīvkrānus Jāņa Čakstes bulvārī, Pilssalas ielā pie basketbola laukuma un Lielās ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojumā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.