Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Naktī bagātīgi līs; piektdien gaidāmi ļoti lieli temperatūras kontrasti

Piektdienas naktī bagātīgi līs, savukārt dienā temperatūra starp valsts ziemeļrietumiem un dienvidaustrumiem var atšķirties pat par 20 grādiem, liecina sinoptiķu prognozes.

Lietus zona, kas jau sasniegusi valsts dienvidaustrumus un dienvidus, nakts gaitā aptvers visu valsti, nesot ilgstošu un daudzviet arī stipru lietu. Nokrišņu daudzums Zemgalē, Kurzemē un Vidzemē līdz piektdienas pusdienlaikam vietām var sasniegt pusi no visa mēneša normas.Naktī turklāt pūtīs brāzmains ziemeļaustrumu vējš, gaidāmas brāzmas līdz 13-18 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra būs +3..+8 grādi.Dienā valsts dienvidaustrumu pusē spīdēs saule, citviet debesis pārsvarā klās mākoņi. Brīžiem līs, pēcpusdienā un vakarā vietām, izņemot Kurzemi, iespējams pērkona negaiss.Pūtīs mērens austrumu puses vējš. Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +5..+9 grādiem Ziemeļkurzemē līdz +21..+25 grādiem Latgalē.Rīgā naktī ilgstoši, palaikam stipri līs. Dienā brīžiem iespējams lietus. Naktī ziemeļaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 13 metriem sekundē, dienā tas nedaudz pierims un iegriezīsies no austrumiem, dienvidaustrumiem. Minimālā gaisa temperatūra būs +5 grādi, bet vēlā pēcpusdienā temperatūra var pakāpties virs +15 grādiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.