Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Otrdien brīžiem līs, vien valsts austrumos gaidāms saulains laiks

Otrdien Latvijas rietumu pusē brīžiem gaidāms lietus, savukārt valsts austrumos gaidāms sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.

Naktī būs daļēji mākoņains laiks, valsts rietumpusē debesis apmāksies un tur gaidāms lietus. Vietām veidosies migla. Pūtīs lēns dienvidaustrumu vējš, un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +3..+8 grādiem.Dienā valsts austrumos gaidāms saulains laiks, savukārt rietumu daļā būs daudz mākoņu un brīžiem līs, iespējams neliels pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidaustrumu vējš, Kurzemē – mainīga virziena vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs +15..+20 grādi, bet Kurzemē un Zemgales rietumos +11..+15 grādi.Rīgā no rīta un dienā brīžiem iespējams lietus. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidaustrumu vējš. Minimālā gaisa temperatūra +6..+7 grādi, pēcpusdienā gaiss iesils līdz +17 grādiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.