Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-12° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Sagaida skolēnu skaita pieaugumu (FOTO)

«Šis mācību gada sākums ir īpašs, jo pirmo reizi tiekamies mūsu augstskolā – Latvijas Lauksaimniecības universitātē –, klātesot arī Jelgavas un Ozolnieku novada pašvaldību un izglītības iestāžu vadītājiem, lai kopā spriestu, kā sasniegt augstākus rezultātus, motivētu skolotājus un skolēnus un jau no pirmās izglītības pakāpes veidotu augstus ideālus,» izglītības mērķus pilsētas skolotāju sanāksmē ieskicē Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

Pašvaldība rēķina, ka šajā mācību gadā vispārējās izglītības skolās zinības apgūs 7060 audzēkņu, kas ir par 170 vairāk nekā pērn. Lielākie projekti izglītības jomā, kurai tiek atvēlēti 42,7 procenti no pilsētas budžeta, ir Jelgavas Valsts ģimnāzijas rekonstrukcija (6,7 miljoni eiro) un jau īstenotā Jelgavas 2. internātpamatskolas sporta zāles celtniecība (1,9 miljoni eiro). Tāpat daudzi pedagogi vēl gaida, kāds būs viņu jaunais atalgojuma aprēķins, ieviešot modeli – 680 eiro par 30 astronomiskajām darba stundām.



Foto: Raitis Puriņš

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.