Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 2.17 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavas slimnīcā pret Covid-19 nav vakcinējušies vien daži darbinieki

Jelgavas slimnīcā pret Covid-19 nav vakcinējušies vien daži darbinieki un situācija stacionārā ir stabila.

Jelgavas slimnīcā pret Covid-19 nav vakcinējušies vien daži darbinieki un situācija stacionārā ir stabila, liecina pilsētas pašvaldības mājaslapā publiskotā informācija.

No visiem 527 slimnīcas darbiniekiem nevakcinēti ir četri, bet vēl par diviem slimnīcas vadības rīcībā nav informācijas, jo viņi nesen iesnieguši darba nespējas lapu. No personāla, kas ikdienā strādā slimnīcā, vakcinēti ir visi ārsti un sanitāri, māsu, vecmāšu un ārstu palīgu vidū aptvere ir 97%. Vakcinējušies arī 98% māsu palīgu.

Slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga skaidro, ka tie daži darbinieki, kuri vakcināciju nav sākuši, tiks aizvietoti, jo pēc sekmīgas sociālās kampaņas slimnīcai ir ne tikai izdevies pilnībā nokomplektēt Covid-19 nodaļas štata vietas, uz laiku darbā pieņemot 32 darbiniekus, bet iegūt arī vēl 20 cilvēku CV, kuri būtu gatavi strādāt slimnīcā.

Jelgavas slimnīcas vadība saka paldies katram, kurš šajā grūtajā laikā ir pievienojies slimnīcas kolektīvam, ļaujot pilnībā nodrošināt medicīnas iestādes darbu.

Foto: no arhīva

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.