Piektdiena, 23. janvāris
Grieta, Strauta, Rebeka
weather-icon
+-8° C, vējš 2.07 m/s, A-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kaimiņienes konfliktē pēc ugunsgrēka uz balkona

Piektdien kādā mājā Māras ielā konfliktējušas divas kaimiņienes, jo viena no sievietēm nebija apmierināta ar ugunsgrēku, kas noticis uz kaimiņienes balkona.

Jelgavas Pašvaldības policijas speciāliste Sandra Reksce informē, ka pulksten 20.48 saņemts izsaukums uz Māras ielu, kur uz kāda dzīvokļa balkona dega sadzīves mantas. Ugunsdzēsēji liesmas nodzēsa, savukārt mediķi apskatīja 81 gadu vecu sirmgalvi, kas dzīvo dzīvoklī. Visu dienestu pārstāvji no notikuma vietas devās prom.Taču pulksten 21.17 uz minēto dzīvokli saņemts atkārtots izsaukums. Pensionāre paskaidroja, ka uz viņas dzīvokli bija atnākusi kaimiņiene no blakus dzīvokļa, kura izraisīja konfliktu ugunsgrēka dēļ un iesitusi viņai ar kruķi pa roku. No mediķu palīdzības izsaucēja atteicās. 37 gadus vecā kaimiņiene nenoliedza, ka ir izteikusi savu sašutumu sirmgalvei par notikušo ugunsgrēku, bet kategoriski noliedza, ka ir iesitusi kaimiņienei. Ar abām veiktas pārrunas, vienai pret otru vairs nebija fizisku un materiālu pretenziju.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.