Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.82 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavnieki – vieni no aktīvākajiem ziedotājiem akcijā «Labestības diena»

Labdarības akcijai «Labestības diena» pusotra mēneša laikā «Rimi» un «Supernetto» pircēji saziedojuši lielāko summu akcijas vēsturē – 38715 latus, no kuriem 5004 latus ziedojuši iedzīvotāji Zemgalē. 

Saziedotie līdzekļi segs ārstēšanās izdevumus un palīdzēs Danielai staigāt, Hugo Matīsam runāt, Jeļizavetai redzēt un Jānim pilnvērtīgi dzīvot, kā arī sniegs atbalstu ceļā uz izveseļošanos arī citiem smagi slimi bērniem visā Latvijā.

Kopumā akcijai šogad saziedoti 193 425 lati, no kuriem teju piekto daļu ziedojuši tieši veikalu pircēji. Saziedotie līdzekļi segs ārstēšanās izdevumus 58 smagi slimiem bērniem visā Latvijā, informē «Rimi Latvia». 

Visaktīvākie akcija atbalstīta veikalos Rīgā, kur kopā saziedoti vairāk nekā 18 tūkstoši latu. Savukārt vairāk nekā piecus tūkstošus latu akcijai ziedojuši zemgalieši, kur visaktīvāk labdarības iniciatīva atbalstīta Jelgavā, Bauskā un Tukumā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.