Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Studējošo pašpārvaldē ievēlēta jauna vadītāja. Kopš decembra to vada LBTU Veterinārmedicīnas fakultātes 4. kursa studente Natālija Rumba. “Zemgales Ziņas” vēlējās noskaidrot, kādas ir Natālijas ieceres, sākot pildīt jauno amatu, kādi būs pirmie uzdevumi un kā sokas ar studentu iesaisti pašpārvaldes darbībā.
Turpina ģimnāzijā iesākto
Nav noslēpums, ka sabiedriski visaktīvākie ir tieši tie studenti, kuri jau skolā izrādīja interesi un piedalījās pašpārvaldes darbā. Tā tas noticis arī Natālijas gadījumā. “Mans ceļš uz pašpārvaldes vadītāja amatu sākās, mācoties Jelgavas Valsts ģimnāzijā. Jau toreiz iesaistījos sabiedriskajā darbībā, kas notika ārpus mācību vides; biju skolas pašpārvaldes prezidenta vietniece,” atklāj studente.
Iestājoties universitātē, bijis skaidrs, ka šīs aktivitātes vajadzētu turpināt. Vispirms Natālija iesaistījusies Veterinārmedicīnas fakultātes Studējošo pašpārvaldē, kas ir uzskatāms par pirmo pakāpienu, un pēc laika iesākto turpināja jau LBTU Studējošo pašpārvaldē. “Pagājušajā gadā es veicu pašpārvaldes vadītāja vietnieces pienākumus.” Tas arī bijis pagrieziena punkts, kad Natālija apzinājusies – ir pienācis laiks spert nākamo soli.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.