Piektdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta
weather-icon
+6° C, vējš 1.47 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Mis un Misters Jelgava 2008» nenotiks?

Ziemas mēneši pēdējo gadu laikā daudziem mūsu pilsētas iedzīvotājiem asociējās ar rosību un interesi par skaistumkonkursu «Mis un Misters Jelgava». Diemžēl šogad iestājies klusums, jo, visticamāk, tas nenotiks.

Kopš 2003.gada konkursantus pasākumam gatavoja fitnesa treneris Andrejs Šimko, kurš vērtē, ka aizvien grūtāk ir motivēt dalībniekus šajā konkursā piedalīties. Tomēr viņš neatteiktu palīdzēt ar padomiem, ja to rīkotu kāds cits uzņēmīgs entuziasts. Viņaprāt, jāiegulda pārāk daudz laika un enerģijas, pretī saņemot ļoti mazu gandarījumu, jo uzstādītas pārāk augstas prasības arī no skatītāju puses.«Notiek dažādi citi konkursi. Jaunieši, kuri kustas, ir aktīvi un gribēs piedalīties, atradīs, kur sevi pierādīt,» piebilst A.Šimko.Arī titula «Mis Jelgava 2005» īpašniece Anita Baltrūna uzskata, ka par konkursu ir pārāk maza interese. Viņa atzīst, ka labāk rīkot kādu konkursu ar noteiktu mērķi, piemēram, kā Filipīnās notikušais «Miss Zeme», kura misija ir dabas saudzēšana.Savukārt aģentūras «Mis Latvija» vadītāja Inta Fogele cer, ka tradīcija tomēr pavisam nepazudīs un turpināsies kaut reizi divos gados, bet pašlaik ieinteresētajiem jelgavniekiem būs iespēja piedalīties konkursā citā pilsētā, jo jaunieši tomēr iegūst daudz – nodarbības, draudzību un jaunu pieredzi.«Konkursam Latvijā ir jau 20 gadu, varbūt ir pienācis laiks kaut ko mainīt,» spriež I.Fogele.Jāpiebilst, ka portāla «www.zz.lv» aptaujā no 395 respondentiem uz jautājumu «Vai Jelgavā šogad būtu jārīko «Mis» un «Misters» konkurss?» ar «jā» atbildējuši 90, «nē» – 143, bet atbildi «man vienalga» izvēlējušies 162.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.