Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 2.15 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Naktī gaisa temperatūra daudzviet noslīdēs zem nulles

Naktī uz trešdienu, 4.maiju, Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-4 grādiem, bet vietām piekrastē tā nenoslīdēs zem +4 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Nakts būs pārsvarā skaidra, dienā mākoņu kļūs vairāk. Nav gaidāmi būtiski nokrišņi.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš.

Svētku pēcpusdienā gaiss iesils līdz +8..+13 grādiem.

Rīgā Neatkarības atjaunošanas dienā pārsvarā saglabāsies sauss un saulains laiks, pūtīs lēns līdz mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra būs +4 grādi naktī un līdz +11 grādiem dienā.

Teksts: LETA

Foto: pixabay.com

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.