Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pensionāru biedrība gaida divsimto dalībnieku

«Šogad, tāpat kā līdz šim, rīkosim ekskursijas un lekcijas, dejosim un nūjosim, ir doma par dienas centra veidošanu, kam varētu izdoties piesaistot ES līdzekļus,» par Jelgavas pensionāru biedrības kopsapulcē apspriestajiem plāniem stāsta valdes loceklis Jānis Felsbergs.

Sakarā ar to, ka lielu ievērību guvušas agrāk notikušās ražas skates, tiek domāts par kooperēšanos, pārdodot mazdārziņos izaudzēto. Runājot par iepriekšējiem gadiem, valdes priekšsēdētāja Marija Kolneja ar lepnumu atzīmēja, ka beidzamos trīs gados biedru skaits pieaudzis no četriem desmitiem līdz 197. Viņa cer, ka drīz būs pilni divsimt.Pēc viņas stāstītā, pensionāri Jelgavā biedrojušies jau kopš padomju laikiem, taču kvalitatīvi jaunā pakāpē šis process sācies 2008.gadā, kad biedrībā tika iegādāti trīs datori un, pateicoties mūžizglītības kursiem, daudzi pensionāri apguva pamatiemaņas jauno IT tehnoloģiju izmantošanā.Pavisam sapulcē, kas notika Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā, piedalījās 92 pensionāri.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.